טלפון : 054-4439343   

שיטת הגשר

שיטת ה BRIDGE

אם אתה בעל עסק משפחתי מצליח שעובד כבר למעלה מ20 שנים והילדים גם בעסק ועדיין אתה לא מצליח להשתחרר מהעסק כדי להגשים עוד חלומות ישנים ואו לצאת לפנסיה כמו שאומרים, יש סיכוי שסרטוני ההדרכה יראו לך כיווני מחשבה מה לעשות כדי להיות יותר בחופש, להשתחרר מהדאגות לעתיד העסק והמשפחה, לנסוע לטייל כמו שרצית והכי חשוב לריב פחות, להתעצבן פחות ולהרגיש שיש תקוה.

גם יוסף  ל. היה במצב שלך, בעל עסק משפחתי מצליח בתחום התעשייה, התקרב לגיל הפנסיה,  10 שנים הוא חשב איך להשתחרר לעשות עוד דברים ולא להיות כבול בעסק, רצה לתת לילדים להמשיך את העסק , אפילו הבטיח הבטחות אך כלום לא קרה והוא לא הצליח. ככל שעבר הזמן התסכול שלו גבר וגם של הילדים.

 ואפילו גרוע מזה הוא נכנס לדכדוך, פחדים ואפילו שיתק אותו, לעיתים איבד תקווה גם הפסיק לתקשר, והמשפחה דאגה ולא ידעה מה לעשות.

הוא ניסה הכל... שיחות עם הילדים, שיחות עם האשה, אפילו הלך לטיפול כי הרגיש מצוקה נפשית וסטרס קשה.

כלום לא עזר, להיפך המצב הלך והחמיר, המריבות בבית התגברו, לא דיבר עם הבן לו, גם בעבודה הגיע עצבני וצעק המון, מרוב דאגות לא הצליח לישון, הצעקות בעסק השפיעו על העובדים, הרווחים צנחו, התחילו לו מחלות שונות ומצא עצמו לוקח תרופות רבות ואיבד תקווה שאפשר לשנות את המצב.

אבל רגע לפני שהחליט להרים ידיים ולעזוב ככה בטריקת דלת ורגע לפני שהודיע שהוא הולך למכור את העסק עם המחשבה שזה הכי טוב שיכול לעשות, הוא גילה את שיטת THE BRIDGE , ואז הכל השתנה. סוף סוף הוא קבל כלים מצויינים להתגבר על המצב הנפשי שלו, להתמודד טוב עם החששות שלו מהשינוי שייחל ומהפחד שהמצב יוחמר כי חשש לעשות טעויות שיעלו לו ביוקר גם כספית וגם לשלם מחירים עם בני המשפחה.

לפי שיטת הBRIDGE המובניית שלמד נוצר קסם. בתהליך מבוקר, נכון וחכם, המותאם ספציפית למערכת המשפחתית והעסקית, הוא הצליח להעביר את מושכות הניהול לאחד הילדים, ראה תוך כדי שהבן שלו קבל בטחון בניהול ויכול להוביל את העסק המשפחתי קדימה וגם בטחונו גדל והמשיך לשחרר לבן  את העסק לאט ובטוח.  כיום הוא ממשיך להגיע לעסק לייעץ בתור המומחה מספר אחת, מקיים ישיבות לפיתוח העסק שרצה כל כך הרבה שנים, הוא מרגיש צעיר ובריא, מלא חיוניות, מחייך ונהנה מהחיים ומבלה עם אשתו ובני המשפחה הוא זכה אחרי שנים רבות של עבודה קשה ומאומצת לבנות עסק משפחתי לתפארת המשפחה ולהמשיך את המורשת וגם לשמור על שלום הבית. כשטוב בית -טוב בעסק

 

מה יקרה לך בזכות החלטה שלך להכנס לתהליך בשיטת   THE BRIDGE בהעברת מושכות הניהול לילדים?

התוצאה שתראה בחייך  היא שתרגיש חופשי ושמח, שאתה קם בבוקר ללא דאגות או סטרס ועם שמחה בלב ליצור ולעזור עם המומחיות שלך,תרגיש שמכבדים אותך, תראה אותך עושה דברים שחלמת לעשות ותגשים חלומות ישנים ותרגיש מסופק.  בני המשפחה והחברים ישאלו אותך מה עשית? ואתה תחייך ותיזכר איך גילית את הסוד של שיטת הBRIDGE  THE וכל מה שתגיד זה בזכות שיטת ה- BRIDGE

 

הנה הוכחות להעברת שרביט הניהול

 

כל מה שאתה צריך לעשות זה להשאיר מייל וטלפון ונקבע איתך שיחה ראשונית ללא עלות

שיחה יעוץ על חשבוננו

עם המומחית שלנו לשותפות בין -דורית לצמיחה ואחדות - דרורית גל פז

ללחוץ לשריין עכשיו בחינם

בשיחה נאתר את כל מה שמפריע לך לשחרר את השליטה בעסק כדי שהילדים ימשיכו אותו כמו שאתה יודע.

ואם תהיה בינינו התאמה? אולי גם נוכל לעזור לך עם הפתרון המיוחד לך

אבל זה לאח"כ.

עכשיו ללחוץ כאן  לשריין תאריך שיחה נוח לך כדי לצאת לדרך חדשה למען אחדות המשפחה והמשכיות המורשת שהקמת.

ללחוץ לשריין עכשיו בחינם

צרו קשר